Diskuze

Zveme vás na mezinárodní konferenci Svět informačních systémů 2007

Dovolte, abychom vás pozvali na mezinárodní konferenci Svět informačních systémů 2007, která se bude konat ve dnech 16. a 17. dubna, na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V této pozvánce, která zahajuje oficiální online registraci účastníků, naleznete kompletní informace o programu čtvrtého ročníku konference.

Konference se stejně jako v minulých letech zúčastní významné osobnosti české IT scény, podnikatelského světa, akademické sféry i zahraničních korporací. Za všechny můžeme jmenovat Petera Trawnicka (SRN), ředitele Microsoft Business Solutions EMEA, Jiřího Hejduka, generálního ředitele IDS Scheer ČR, Františka Kostku, generálního ředitele Siemens IT Solutions and Services, Martina Illnera, generálního ředitele Oracle Czech, Piotra Kozlowského (Polsko), prezidenta IFS CEE nebo Karla Raise, rektora Vysokého učení technického v Brně.

Nejvýznamnější osobnosti konference představíme v průběhu následujících týdnů, a to jak na webových stránkách, tak prostřednictvím našich mediálních partnerů.

Zaměření a program konference

Konferenci jsme letos rozdělili do dvou tématických oblastí. Pondělní program nazvaný "The World of Latest Trends - Market and Technology Initiatives" přinese to nejzajímavější z aktuálních trendů v oblasti podnikové informatiky a její podpory růstu výkonnosti a hodnoty firem. Do prvního dne konference jsme nově zařadili blok živých ukázek moderních softwarových produktů. Vybrali jsme pro Vás prezentace a ukázky nejen ucelených IT řešení, ale i žhavých novinek jako jsou Windows Vista a Microsoft Office 2007, s nimiž se dříve či později setkáte jako uživatelé osobních počítačů.

Program druhého jednacího dne - "The World of Best Practices - Case Studies and Success Stories" - jsme zaměřili výhradně na praktická řešení v konkrétních podnicích - tedy případové studie a výběr z nabídky nejlepších praktik od dodavatelů působících na českém trhu.

Každý z jednacích dnů je již tradičně uzavřen diskusí u "kulatého stolu". Všechna vystoupení i diskuse přitom proběhnou jako vždy, v hlavním sále Academia Centra, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

O tom, jak probíhal Svět informačních systémů v minulých letech, se více dozvíte na stránkách http://sis.cvis.cz, kde jsme kromě podrobných informací a letošního programu konference připravili také fotogalerii z předcházejících ročníků.

Pár slov o doprovodném programu

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se můžete těšit na doprovodný program v podobě slosování o hodnotné ceny našich partnerů včetně oblíbené SMS soutěže. Samozřejmostí pro účastníky konference se již stala nabídka Wi-Fi připojení k internetu zdarma po celou dobu konání akce, nebude chybět ani simultánní překlad příspěvků zahraničních hostů.

Letošní ročník bude opět obohacen pondělním společenským večerem, který se uskuteční v Kongresovém sále Interhotelu Moskva. Jeho součástí bude úvodní vystoupení Filharmonie Bohuslava Martinů. Po zbytek večera pak můžete za tónů cimbálové muziky ochutnat kvalitní vína z Arcibiskupských sklepů Kroměříž a tradiční moravskou kuchyni.

Registrace a účastnický poplatek

Konference se můžete zúčastnit po registraci a zaplacení účastnického poplatku, který činí 2.500 Kč. Členové České společnosti pro systémovou integraci nebo účastníci z akademické sféry přitom platí snížený poplatek ve výši 2.000 Kč, členové Centra pro výzkum informačních systémů a účastníci ze zákaznických organizací (průmyslové a obchodní podniky užívající IS/ICT, jejichž dodavatelem informačního systému je některý z partnerů konference), pak platí pouhých 800 Kč. Poplatek zahrnuje ve všech případech veškeré konferenční materiály včetně sborníku přednášek a stravné po oba dny.

Registrovat se můžete online na těchto stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů, problémů či přání nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese konference@cvis.cz nebo telefonicky na číslech +420 603 158 743, +420 603 436 718 nebo +420 576 032 510.

Těšíme se, že přijmete naše pozvání a uvidíme se 16. a 17. dubna u nás, na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.


12.03.2007 - Roman Bobák, Petr Sodomka - četlo 24944 čtenářů.

[ Zpět ]


Tento článek ješte není ohodnocen.Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
Verze pro tisk

Jméno
E-mail
Opište kód :    
Text
*)
   
Odkazy - pravý sloupec


 • Odběr novinek
 • Partneři webu:
 •  
 • Aktuální akce CVIS:


 •  
  Informační systémy
  v podnikové praxi
  (2. aktualizované a rozšířené vydání)
   

 • Nejčtenější články:
  1. SystemOnLine.cz:

  2. Přehledy informačních systémů 

   ERP systémy
    

   Plánování a řízení výroby
    

  3. ČSSI
  4. SSSI
  5. VUT v Brně
  6. Systemonline.cz
  7. Výzkum a vývoj v ČR
  8. ICT unie
  9. Cacio
  10. Živě
  11. Lupa
  12. AKA-MONITOR
  13. Jiko Blog
  14. Databázový svět
  15. destinationCRM.com
  16. MyCustomer.com
  17. ZDNet
  18. Nucleus Research
  19. ComputerWeekly.com
  20. IDC
  21. Gartner
  22. Deloitte
  23. Accenture
  24. Capgemini
  25. CIO
  26. Forrester Research
  27. Aberdeen Group
  28. Archiv: