Diskuze

Svět informačních systémů 2009: první oznámení

Dovolte, abychom vás pozvali na 6. ročník mezinárodní konference Svět informačních systémů 2009. Chcete-li se konference zúčastnit, poznamenejte si termín jejího konání 20. - 21. dubna, kdy se s Vámi rádi setkáme u nás ve Zlíně, na Univerzitě Tomáše Bati. Chcete-li publikovat ve sborníku, zašlete nám své příspěvky do 13. února 2009 k posouzení programovým výborem. Pro autory příspěvků máme pro letošní rok mimořádnou nabídku: Příspěvky zpracované v anglickém jazyce přijmeme také k recenznímu řízení pro CVIS.CZ - periodikum zařazené Radou Vlády ČR pro výzkum a vývoj do Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik.

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí ve zlínském regionu určenou pro širokou veřejnost, která se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Programově je zaměřena na využití moderních informačních systémů a technologií k podpoře konkurenceschopnosti výrobních a obchodních organizací. Konferenci každoročně navštíví více jak 500 účastníků.

Na pozici generálních partnerů konferenci letos podpoří společnosti ABRA Software, Exact Software, KARAT Software, LCS International a Microsoft. Spolupartnery konference se staly společnosti Altec, Arbes, Cígler Software, IBM, InterSystems, IFS, IS Berghof, Minerva Česká republika, Siemens IT Solutions and Services, SIKO Koupelny a Vema. Konferenci podporují také přední mediální domy: vydavatelství Economia, Euronews, CCB a Extra Publishing.

Veškeré podrobné informace k aktuálnímu ročníku konference včetně tématického zaměření, šablony pro příspěvek, důležitých termínů, kontaktů a přihlašovacího formuláře naleznete na stránkách konference.

Pořadatelé konference

Centrum pro výzkum informačních systémů je v současnosti největší odbornou sekcí České společnosti pro systémovou integraci (ČSSI). Jeho mateřskou organizací je Ústav průmyslového inženýrství a informačních systémů, Fakulta managementu a ekonomiky, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. CVIS sdružuje 43 členských organizací, které se společně podílí na výzkumné a publikační činnosti v oblasti plánování podnikových zdrojů (ERP), plánování a řízení výroby a dodavatelských řetězců (APS/SCM), řízení vztahů se zákazníky (CRM), manažerského rozhodování (BI) a systémové integrace (SI). CVIS každoročně organizuje dvě hlavní odborné akce, celostátní konferenci Databázový svět a mezinárodní konferenci Svět informačních systémů. Dále provozuje vlastní elektronické odborné periodikum CVIS.CZ, mezinárodně registrované v českém i anglickém jazyce. CVIS rovněž poskytuje konzultační a poradenské služby, a to v oblasti analýz českého trhu s podnikovými informačními systémy, výběru a jejich implementace v organizacích.

Vysoké učení technické v Brně patří mezi prestižní vysoké školy v České republice, které byly v minulých letech zařazeny do žebříčku TOP 500 světových univerzit. Vysoké učení technické v Brně se rovněž může pyšnit certifikátem Evropské komise "Diploma Supplement Label". Jedním z významných faktorů, které přispívají k hodnocení školy, je mj. provázanost na praxi, což dokládají i prestižní manažerská studia Master of Business Administration UK-MBA realizovaná ve spojení s přední britskou univerzitou. Patří dnes mezi nejúspěšnější na českém trhu.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se řadí mezi vzdělávací instituce s extrémně dynamickým vývojem a velkou otevřeností vůči okolnímu světu. Univerzita má v současnosti pět fakult, které navštěvuje více jak 10 000 studentů. Absolventi univerzity najdou bez obtíží uplatnění nejen v České republice, ale i v zahraničí, k čemuž jim dopomáhá certifikát Evropské komise Diploma Supplement Label. Fakulta managementu a ekonomiky (FaME) má společný bakalářský studijní program s Huddersfield University Business School ve Velké Británii. Posluchači UTB se neztratí ani zde. V roce 2007 získala právě studentka FaME na této britské univerzitě významné ocenění Les trois ecoles Nantaises de Commerce Prize v oboru MSc International Business Management.


14.01.2009 - Roman Bobák, Petr Sodomka - četlo 26898 čtenářů.

[ Zpět ]


Tento článek ješte není ohodnocen.Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
Verze pro tisk

Jméno
E-mail
Opište kód :    
Text
*)
   
Odkazy - pravý sloupec


 • Odběr novinek
 • Partneři webu:
 •  
 • Aktuální akce CVIS:


 •  
  Informační systémy
  v podnikové praxi
  (2. aktualizované a rozšířené vydání)
   

 • Nejčtenější články:
  1. SystemOnLine.cz:

  2. Přehledy informačních systémů 

   ERP systémy
    

   Plánování a řízení výroby
    

  3. ČSSI
  4. SSSI
  5. VUT v Brně
  6. Systemonline.cz
  7. Výzkum a vývoj v ČR
  8. ICT unie
  9. Cacio
  10. Živě
  11. Lupa
  12. AKA-MONITOR
  13. Jiko Blog
  14. Databázový svět
  15. destinationCRM.com
  16. MyCustomer.com
  17. ZDNet
  18. Nucleus Research
  19. ComputerWeekly.com
  20. IDC
  21. Gartner
  22. Deloitte
  23. Accenture
  24. Capgemini
  25. CIO
  26. Forrester Research
  27. Aberdeen Group
  28. Archiv: