Diskuze

Zveme vás na 10. odbornou konferenci KARAT Open

Akciová společnost KARAT Software, výrobce komplexního podnikového informačního systému KARAT, pořádá již 10. ročník odborné konference KARAT Open 2007, a to ve čtvrtek 26. dubna v Hotelu Imperial Ostrava a následně ve čtvrtek 10. května v TOP HOTELU Praha.

Konference je určena manažerům, IT odborníkům i uživatelům středních a velkých společností, které uvažují či plánují v blízké i vzdálenější pořízení informačního systému. Svým zaměřením je rovněž vhodná i pro IT odbornou veřejnost a média.

Cílem konference je seznámit účastníky se specifickými vlastnostmi komplexního informačního systému KARAT, určeného pro řízení středních a velkých společností podnikajících v oblasti výroby, obchodu nebo služeb. Předvedeme Vám na praktickém příkladu jak rychle a snadno může přímo uživatel upravit potřebné části informačního systému KARAT vlastními silami. Budete mít příležitost s uživateli informačního systému KARAT diskutovat přínosy, případně i zápory jeho užívání.

Dozvíte se také, s jakými nároky na klienta je spojena implementace informačního systému ve firmě, v podobě reálné případové studie. Prostřednictvím zástupce HVB Bank získáte informace a návod postupu pro financování informačního systému pro Vaši firmu z prostředků Evropské unie.

O tom, jaká podnikatelská rizika souvisejí s implementací a využíváním podnikových informačních systémů, se můžete dozvědět z přednášky Ing. Petra Sodomky, Ph.D., předsedy Centra pro výzkum informačních systémů (CVIS) při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Máte-li zájem se konference zúčastnit, vyplňte, prosím, registrační formulář uložený na adrese www.karatsoftware.com.

Vstup na konferenci je zdarma.

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní řešení využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

Mediálními partnery konference jsou časopisy EKONOM, Biz, Connect!, Computer, Business World, ComputerWorld a IT Systems.


14.04.2007 - Romana Nitková - četlo 25023 čtenářů.

[ Zpět ]


Tento článek ješte není ohodnocen.Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
Verze pro tisk

Jméno
E-mail
Opište kód :    
Text
*)
   
Odkazy - pravý sloupec


 • Odběr novinek
 • Partneři webu:
 •  
 • Aktuální akce CVIS:


 •  
  Informační systémy
  v podnikové praxi
  (2. aktualizované a rozšířené vydání)
   

 • Nejčtenější články:
  1. SystemOnLine.cz:

  2. Přehledy informačních systémů 

   ERP systémy
    

   Plánování a řízení výroby
    

  3. ČSSI
  4. SSSI
  5. VUT v Brně
  6. Systemonline.cz
  7. Výzkum a vývoj v ČR
  8. ICT unie
  9. Cacio
  10. Živě
  11. Lupa
  12. AKA-MONITOR
  13. Jiko Blog
  14. Databázový svět
  15. destinationCRM.com
  16. MyCustomer.com
  17. ZDNet
  18. Nucleus Research
  19. ComputerWeekly.com
  20. IDC
  21. Gartner
  22. Deloitte
  23. Accenture
  24. Capgemini
  25. CIO
  26. Forrester Research
  27. Aberdeen Group
  28. Archiv: