Diskuze

Pokročilá výroba a plánování v informačním systému KARAT

Zvažujete inovaci informačního systému a kladete si otázku: Co přinese přechod na nový systém? Možná se obáváte výběru správného řešení a dodavatele, procesu zavádění, zda a kdy se podaří dosáhnout plánované cíle. Pro manažery výrobních podniků, které zajímají uvedená témata je určen odborný seminář, který se koná v úterý 19. června ve Zlíně.

Na semináři se seznámíte s pokročilou výrobou a plánováním typu APS, kterou systém KARAT nově disponuje. Uvidíte praktické ukázky měření výkonnosti podnikových procesů a možnosti podpory procesního řízení v systému KARAT. Zástupci výrobních firem se s Vámi podělí o zkušenosti z implementace a co jim systém KARAT přinesl.

Podnikatelská rizika při implementaci a užívání informačních systémů je velmi aktuální téma, s nimž vás seznámí ve své přednášce doc. Ing. Petr Sodomka, Ph.D., předseda Centra pro výzkum informačních systémů (CVIS) - odborné sekce při České společnosti pro systémovou integraci (ČSSI).

Společnost NWT Computer ve spolupráci s IBM pro Vás připravila zajímavé technické a cenové řešení KARAT na Blade technologii IBM.

V případě Vašeho zájmu o účast na semináři, prosíme, kontaktujte nejpozději do 14.6.2007 pana Jiřího Krejsu ze společnosti NWT Computer (Tel.: 724 257 479, e-mail: jiri.krejsa@nwt.cz).

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft a UNIX. Více informací na www.karatsoftware.com.


11.06.2007 - Romana Nitková - četlo 24843 čtenářů.

[ Zpět ]


Tento článek ješte není ohodnocen.Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
Verze pro tisk

Jméno
E-mail
Opište kód :    
Text
*)
   
Odkazy - pravý sloupec


 • Odběr novinek
 • Partneři webu:
 •  
 • Aktuální akce CVIS:


 •  
  Informační systémy
  v podnikové praxi
  (2. aktualizované a rozšířené vydání)
   

 • Nejčtenější články:
  1. SystemOnLine.cz:

  2. Přehledy informačních systémů 

   ERP systémy
    

   Plánování a řízení výroby
    

  3. ČSSI
  4. SSSI
  5. VUT v Brně
  6. Systemonline.cz
  7. Výzkum a vývoj v ČR
  8. ICT unie
  9. Cacio
  10. Živě
  11. Lupa
  12. AKA-MONITOR
  13. Jiko Blog
  14. Databázový svět
  15. destinationCRM.com
  16. MyCustomer.com
  17. ZDNet
  18. Nucleus Research
  19. ComputerWeekly.com
  20. IDC
  21. Gartner
  22. Deloitte
  23. Accenture
  24. Capgemini
  25. CIO
  26. Forrester Research
  27. Aberdeen Group
  28. Archiv: